Kans voor slagersbranche: Associate degree Ondernemerschap & Retail Management

Jezelf blijven ontwikkelen door een training of een cursus is belangrijk. Kennis blijft up-to-date, verbetert persoonlijke effectiviteit en biedt toegevoegde waarde. Naast de diverse slagersvakopleidingen, worden opleidingen gericht op ondernemerschap ook steeds belangrijker. Als ondernemer of leidinggevende moet je over steeds meer onderwerpen nadenken en daar dus kennis over hebben. Meld je nu aan voor het webinar op 20 april om meer te weten komen over deze opleiding en de kansen die het jou én jouw bedrijf biedt.

Hogeschool NHL Stenden biedt een zogenaamde associate degree Ondernemerschap & Retail Management aan. Dit is een opleiding die je kunt volgen als je aan het werk bent en duurt twee jaar. Tijdens de opleiding ga je aan de slag met concrete vraagstukken uit je eigen werk en zij vormen het vertrekpunt van je studieprogramma. In een kleine groep werk je samen aan opdrachten. De kennis en vaardigheden die je opdoet, breng je op je werkplek in de praktijk. Zodat jij en het bedrijf direct profiteren van wat je leert. Je verdiept je onder andere in de thema’s rondom: e-commerce, customer journey, human resource management, verander- en projectmanagement maar ook branding en conceptontwikkeling. Je ontwikkelt je communicatieve vaardigheden, je leert te reflecteren en vernieuwend te kijken naar vraagstukken. Gedurende de opleiding staan jouw
persoonlijke ambities, doelen en het verder uitgroeien van jouw leiderschapskwaliteiten voorop. NHL Stenden heeft twee locaties: Leeuwarden en Amsterdam. 

Webinar

Het webinar is toegankelijk voor iedereen in de slagersbranche. Als ondernemer en werknemer in de slagersbranche ben je welkom. Aanmelden  is niet meer mogelijk.

 

Download de brochure