Winnaars vakwedstrijden

De winnaars van de vorige vakwedstrijden zie je hieronder. Doe jij ook mee voor een plaats op het podium?

Grote Grillworsttest

De winnaars van de vorige edities zijn:

2018

1. Keurslagerij J. Braamskamp te Rolde
2. Keurslager Rien Baas te Leerdam
3. Keurslagerij Muilwijk te Ameide

2017

1. Keurslager Warmenhoven te Wateringen
2. Keurslager Wim Koelewijn te Huizen
3. Slagerij Meijer te Lekkerkerk

2016

1. Keurslager Frank van Gils te Oosterhout
2. Keurslager De Adelaar te Apeldoorn
3. Slagerij Strijbos te Goirle

2015

1. Keurslagerij Simon Muilwijk te Ameide
2. Uw Ambachtelijke Slager Lieuwe Nicolai te Oosterwolde
3. Slagerij Meijer te Lekkerkerk

 

Spareribs Trophy

De winnaars van de vorige edities zijn:

2019

1. William Hermanussen Keurslagerij & Catering te Overasselt
2. Keurslagerij De Adelaar te Apeldoorn
3. Ambachtelijke Dorpsslagerij te Amersfoort

2018

1. Slagerij van Tilburg te Sliedrecht
2. Keurslagerij Marco van Strien te 's Gravenmoer
3. Keurslager Beverdam te Rijssen

2017

1. Slagerij Peter-Jan van den Broek te Den Haag
2. Slagerij Christiaanse te Leidschendam
3. Slagerij Buth V.O.F. te Ooltgensplaat

2016

1. Slagerij Simon van Schaik te Leiden
2. Keurslagerij Marco van Strien te 's Gravenmoer
3. Beerens Slagerij & Traiteur te Best

2015

1. Keurslager Horst te Epe
2. Slagerij Hein Swolfs te Goirle
3. Scharrelslagerij 'T oude Ambacht te Den Haag

2014

1. Keurslagerij & Catering William Hermanussen te Cuijk
2. Slagerij Peter-Jan van den Broek te Den Haag
3. Kwaliteitsslagerij Simon van Schaik te Leiden

Lekkerste Bal Gehakt

De winnaars van de vorige edities zijn:

2018

1. Keurslagerij Marco van Strien te 's Gravenmoer
2. Keurslagerij Van Hest te Goirle
3. Keurslager Jongmans b.v. te Klundert

2017

1. Keurslager Horst te Epe
2. keurslagerij Van Strien te 's Gravenmoer
3. Slagerij Stefan Haak te Capelle aan den IJssel

2016

1. Culinaire Slagerij Wapenaar te Vlaardingen
2. Gildeslager Goossen te Rijssen
3. Uw Slager Wip te Hallum

2015

1. Keurslagerij van Hest te Goirle
2. Keurslagerij Ron de Kwant te Hank
3. Beerens Slagerij & Traiteur te Best

2014

1. Keurslagrij Marco van Strien te s' Gravenmoer
2. Slagerij Bram Haak te Rotterdam
3. Slagerij Smit